ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Здравейте колеги пави ми се проблем който не могат да ми оправят в два сервиза в Пловдив и то единият е BOSCH

Производство: (1994-2014)

Автор на темата
Dinko1980
Новак
Регистриран: 29 мар 2018, 10:00
Кара: Citroen Evazion 2.0 i

Здравейте колеги пави ми се проблем който не могат да ми оправят в два сервиза в Пловдив и то единият е BOSCH

Мнение от Dinko1980 » 29 мар 2018, 10:32

Става въпрос за следното нещо по време на движение ми светва жълтата лампа на самодиагностиката и обортомера пада до долу и колата изгаства и веднага след малко изгаства и колата запалва сама това е когато е в движение когато е спряла и угасне трябва да завъртя и веднага пали.Колата е и с газов инжекцион проблема ми го прави както на бензин така и на газ .Проблем е че два дни върви ,а като реши че няма може и да те побърка може и 50 пъти да угасне .Смених датчика на коляновият вал защото ми казаха че най вероятно е от него ,но не е също и стъпковото моторче както и един датчик голям правоъгълен защото установих че като вземе да чука този датчик светва и жълтата лампа носе указа че заедно с този датчик започва да чука и един друг лилав който се намира отпред в кутията с бушоните и незнам какво да правя ,от ВОSCH ми е върнаха и ми казаха че не могат да разберат от къде е проблема.Моля ако някой знае или си е патил от този проблем нека го сподели ще му бъда много благодарен.Хубав ден.

Върни се в “Еvasion”