ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Как бихте оценили кaчеството на автомобилите Citroen

Какви са ви впечатленията от автомобила, който карате !

Модератор: lendo

Как бихте оценили качеството на Citroen от 1 до 5?

1 Трагично
2
2%
2 Лошо
2
2%
3 Средно
17
18%
4 Добро
41
43%
5 Много добро
33
35%

Общо гласове: 95

Потребителски аватар

VK

Регистриран: 09 яну 2006, 20:08
Кара: Citroen ZX 1.9 d

Re: Как бихте оценили кaчеството на автомобилите Citroen

Мнение от VK » 13 дек 2019, 22:00

Една интересна статия от в-к "24 часа", която се отнася по принцип за качеството на днешните коли:
https://www.24chasa.bg/avto/article/7971138

pvalchev

Регистриран: 03 дек 2004, 16:47
Кара: C4P

Мнение от pvalchev » 14 дек 2019, 19:19

VK написа:Една интересна статия от в-к "24 часа", която се отнася по принцип за качеството на днешните коли:
https://www.24chasa.bg/avto/article/7971138
Общо-взето неграмотно написано, със сигурност преписвано от тук-оттам и като се стигне до частта, как счетоводството стои над инженерите - не мерси, това не мога да го чета. 24 часа не е място за авто новини.

rumenb
Четящ
Регистриран: 04 яну 2020, 20:37
Кара: dispatch 1.6 dci

Мнение от rumenb » 05 яну 2020, 14:58

От близо 14 години карам само френски автомобили, включително Ситроен и Рено. Мога само да кажа отлични отзиви за тях. Моля да не бъркаме кола на 20 години ужким нов внос с 20к километра. Последната кола която имам от 3 години е Рено Лагуна 2.2 дци "париш инишал". Лимитирана версия, 150 коня, х-троник кутия. Това нещо е по добро от мерцедес 2010. Возия, скорост, старт, лукс. Дали харчи ми - не знам, не връща нищо което и сложа. Последната ми дръпка беше с Q7 2015, мисля не му се дадох. Преди имах дръпка с поше горкия маи ще иска да си продаде колата. Колата ми няма никви чип тунинзи. Това е третия френски автомобил които притежавам. За работни коли имам само ситроен.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Отзиви за Citroen”