ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Сфери

Производство: (1989-2000)

Модератор: cholev

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Регистриран: 28 юли 2008, 04:50
Кара: ше:Visa 1.1+Visa 1.1, BX 1.4 Leader, XM exclusiveDK5ATE сега XM exclusive Y4 DK5ATE 95Kw

Сфери

Мнение от hristoxm » 24 окт 2017, 22:22

От известно време ХМа започна да вози като Голф двойка. Тя работата ми беше ясна, -сфери. Oпитах се да поръчам I.F.H.S. от тук http://www.sphere-shop.co.uk/, но се оказа, че държавата България, не съществува на картатата и сферите няма начин да ми бъдат изпратени. До Сърбия, Румъния, Русия, дори до Палестина (колко ли хидравлични Ситроени има там)може, но до България, не!!!! Абе нали уж сме в ЕС и ще го председателстваме. :lol:
Та се принудих да търся тук у нашенско. Намерих един онлайн магазин, частите.бг, който обеща да ми ги достави. Днес ги получих, на цена 59 лева и някакви стотинки и безплатен транспорт. За моя голяма радост вътре в кутийките се оказаха сфери I.F.H.S. На самите кутийки пише някаква друга фирма, но това не е важно. Две от сферите са Монро, антисинка и хидроактивната на задният мост, всичко друго е I.F.H.S.След работа, за три часа ги монтирах на колата. Е нямам думи, колко се изкефих :jako: докато се прибера в къщи. Маршрута е осеян с дупки и неравности, тъкмо за пробата, ама ХМа си плуваше като кораб. То и без това вали като из ведро, де. :bigsmile:
Фирмата PSA, а преди това и Citroen, никога не са произвеждала автомобили с обозначение TDI !!!!!
Чудя се от къде ги купувате тогава?
Е, вече не се чудя и аз си купих такъв,TDi!(така пишеше в обявата) ORGA 8170, произведен на 23 март 1999 г.

Потребителски аватар

mIRIx

Регистриран: 25 юли 2007, 22:53
Кара: Citroen Секси 1.5 D - 2001 без тунинг елементи, Citroen C5ко 2.0 HDi 138 2004 на края exclusive без топлене на дупарата.

Мнение от mIRIx » 24 окт 2017, 22:27

Ристо доближавам ли се поне малко?
от към возия де
Не се сърдете, че пиша грешно! на тъмно и с телефон, особено лоша комбинация. Ако някой се дразни много да ми пише на ЛС да си поправя грешките!
Няма нищо по хубаво от домашната бира и 5 ++ цилиндров двигател
||| \~/ - Скара Бира
Изображение пот на 100 м. с таз ръчна количка

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Кара: ше:Visa 1.1+Visa 1.1, BX 1.4 Leader, XM exclusiveDK5ATE сега XM exclusive Y4 DK5ATE 95Kw

Мнение от hristoxm » 25 окт 2017, 06:22

Извинявай, но мисля, че не.Трябва да дойдеш пак, да се повозим и на двете, за да са съвсем пресни и съпоставими впечатленията. :bigsmile: Днес ще ходя до Балван, да видим как ще се държи.
Фирмата PSA, а преди това и Citroen, никога не са произвеждала автомобили с обозначение TDI !!!!!
Е, вече не се чудя и аз си купих такъв,TDi!(така пишеше в обявата) ORGA 8170, произведен на 23 март 1999 г.

Потребителски аватар

maximir

Регистриран: 17 апр 2005, 17:24
Кара: Lada Vesta SW Cross
Контакти:

Мнение от maximir » 25 окт 2017, 09:05

hristoxm написа:Oпитах се да поръчам I.F.H.S. от тук http://www.sphere-shop.co.uk/, но се оказа, че държавата България, не съществува на картатата и сферите няма начин да ми бъдат изпратени.
Има достатъчно български фирми, които предоставят адреси във Великобритания, Франция или Германия за такива цели - продавачът праща стоката до този адрес и оттам фирмата ти докарва, това което си поръчал до България.

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 26 окт 2017, 19:53

Пробвах ги въпросните фирми. Благодаря! При доставката, цената на сферите щеше да се умножи по 2! :mrgreen:

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 26 окт 2017, 19:54

mIRIx написа:
24 окт 2017, 22:27
Ристо доближавам ли се поне малко?
от към возия де
Миро, хвана ме морска болест. :bigsmile:

Потребителски аватар

mIRIx

Регистриран: 25 юли 2007, 22:53
Кара: Citroen Секси 1.5 D - 2001 без тунинг елементи, Citroen C5ко 2.0 HDi 138 2004 на края exclusive без топлене на дупарата.

Мнение от mIRIx » 26 окт 2017, 21:22

Повръщай навън, че нали знаеш как мирише мокетя
Не се сърдете, че пиша грешно! на тъмно и с телефон, особено лоша комбинация. Ако някой се дразни много да ми пише на ЛС да си поправя грешките!
Няма нищо по хубаво от домашната бира и 5 ++ цилиндров двигател
||| \~/ - Скара Бира
Изображение пот на 100 м. с таз ръчна количка

Потребителски аватар

wbgenetic

Регистриран: 18 юли 2016, 22:49
Кара: Citroen C5 2.2, Estate, 2005, ZF 4HP20 (проект "Корабът майка") || VF7RE4HXE76666728

Мнение от wbgenetic » 17 юни 2018, 18:10

Това е добра атестация :-P

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “XM”