ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

от 215/65/16 та на 215/65/17

Всичко относно автомобилите

Модератор: Dass

Аватар

Bitterman

Кара: Xantia 2.0i 16v XA II 135кс 1996г, AX 1.1i 60кс 1992г GTI, Xantia 3.0 V6 Activa 1997г.
Обратна връзка:

Re: от 215/65/16 та на 215/65/17

Мнение от Bitterman » 23 Фев 2021, 15:22

m090 написа:
22 Фев 2021, 20:23
VK написа:
22 Фев 2021, 12:46

Eто цени за 205/55/17, марките са световно неизвестни.
gumi_205_55_R17.png
На такива предлагащи китайски (и не само) боклуци и лайна трябва да ви се счупят колената и да ви се отрежат ръцете до рамената за да е сигурно, че никога няма да карате кола. Набийте си го у кухите глави- гумите са ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО което ви държи на пътя и ви пречи да изправите следващият десен завой и да се размажете челно в някой камион. Вие ще пукнете като гнусни псета ама майната ви на вас, проблемът е, че ще вземе да оживеете и да пукне майка ви/жена ви/детето ви което се вози с вас- вярвайте ми, не искате да оживеете...
Преди много години заради калпави гуми и малко дъжд братовчеда с около 70км/ч изтърва нормален завой, среща се с ТИР и погреба жената и детето. Той се обеси 2 месеца по-късно, майка му (здрава и права жена на 45г.) го последва 3 месеца по-късно, а баща му е някакъв призрак който не знае що е още жив- искате ли да го причините на семейството си заради спестени 200лв. на 35-40 000км. пробег? А може отсреща да е кола със семейство и да ги избиете- устройва ли ви още икономията на някой лев? Знаете ли как се ходи за 6 месеца на ЧЕТИРИ погребения на хора които обичаш, знаете ли как жена ви изпада после в депресия и 6 години не иска да се качи в кола, знаете ли как съм водил дъщеря си (тогава на 7г.) на психолог след такива тежки загуби, знаете ли какво ми струваше на мен и как можеше да вися на някой клон ако нямах дете- дано не разберете никога.
Колега, моля научи се как да общуваш културно на публично място, каквото е нашият форум. Препоръчвам личните нападки, клетвите и тегавеенето да изчезнат, защото напрягат, а опитът е показал, че тегавите хора обществото само ги отлъчва. В този случай репортите за поведението ти валят, като всъщност са учудващо малко, за честотата с която използваш думата "кенеф". В крайна сметка това не е баняджиски клуб, ако се интересуваш от интериорен и екстериорен тоалетен дизайн, има други места и начини, да развиваш хобито си. :chair: Моля вземи си бележка :azsumshefa:
Безценно: Хидроактивен клапан - ремонт на управляващата част => ПРОЧЕТИ

:ideiaimam: http://www.youtube.com/watch?v=VXRM2PoHGDw :ideiaimam:

Коефициентът на разгневена тълпа е равен на коефициента на най-тъпия в нея, разделен на броя на участниците

Автор на темата
Радой
Редовен
Кара: C5, 2.2HDI 2001 година, сив, с лети джанти, климатроник, кожен салон и ксенон. Само вграден електрожен няма. Много си ми е мил.

Мнение от Радой » 23 Фев 2021, 21:04

абе на човека му е било тежко бе, ще го разберем
на всеки е тежко понякога
всеки има нужда от близост и разбиране
нека да я дадем на колегата
не му е леко и на него
нека не го съдим строго
нека сме добри
човека има нужда от разбиране и съпреживяване
аз го разбирам и ми е тъжно за това което е преживял
да му дадем сила, да му кажем че го обичаме
всичко на тоя свят е тежко
но доброто винаги побеждава !
така че главата горе !
пълен напред !

Аватар

Bitterman

Кара: Xantia 2.0i 16v XA II 135кс 1996г, AX 1.1i 60кс 1992г GTI, Xantia 3.0 V6 Activa 1997г.
Обратна връзка:

Мнение от Bitterman » 24 Фев 2021, 00:59

По втората част от мнението му и Господ не може да му каже копче. Забележката е по-скоро от общ характер, че и в други теми видях да маже с голямата баданарка, докато преглеждах оплакванията.
Безценно: Хидроактивен клапан - ремонт на управляващата част => ПРОЧЕТИ

:ideiaimam: http://www.youtube.com/watch?v=VXRM2PoHGDw :ideiaimam:

Коефициентът на разгневена тълпа е равен на коефициента на най-тъпия в нея, разделен на броя на участниците

Публикувай отговор Предишна темаСледваща тема

Обратно към “Главен форум”