ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Подлакътник за Cactus 1.6 Blue HDI 2016

Ако търсите да закупите нещо за автомобила или за дома си, то това е мястото!
Разделът е предназначен за новорегистрирани потребители.
Всякакви съобщения с рекламна цел или извън естеството на раздела ще бъдат изтривани.

Модератор: KIKO-Bx

Автор на темата
Pishpunta
Новак
Кара: Cactus 1.6 Blue HDI

Подлакътник за Cactus 1.6 Blue HDI 2016

Мнение от Pishpunta » 18 Юни 2020, 12:42

Здравейте, Колеги
Търся да закупя подлакътник за Cactus 1.6 Blue HDI 2016.Ако някой има идея от къде мога да намеря, моля нека да сподели.В интернет намирам доста "универсални", но не съм сигурен до колко са съвместими.
Благодаря Ви предварително!

Stoian
Четящ
Кара: Citroen C4 Coupe 1.4v // Citroen C4 Cactus 110 PureTech

Re: Подлакътник за Cactus 1.6 Blue HDI 2016

Мнение от Stoian » 01 Юли 2020, 19:17

Никой от т.нар. универсални, включително и тези, направени за колата от други производители НЕ стават за колата без да се налага да пробиваш. Вариантът, според мен поне, е само от кола за части. Имай предвид следното обаче:
1) Колите с ръчна и автоматиците имат различни модели подлакътници, не са взаимозаменяеми
2) Колите след фейслифта също имат различни подлакътници, които не стават на тези преди фейслифта - поне доколкото ми казаха от АМК
3) Сменя се цялата конзола между предните седалки, когато е с подлакътник е с различен дизайн

Успех с търсенето иначе, не се намира лесно в БГ все още :citroenlo2:

Публикувай отговор Предишна темаСледваща тема

Обратно към “Търся си...”