ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Мнения за Инкотар?

За гостите на форума. Нерегистрираните потребители могат да пишет тук.
Foreign visitors are welcomed to write here

Автор на темата
МишоТ

Мнения за Инкотар?

Мнение от МишоТ » 21 Апр 2020, 14:00

Здравейте верни почитатели на Ситроен! Бих искал да попитам какво е мнението ви за Инкотар като представители и като сервиз? Има ли някакви разлики с АМК като цени и обслужване?
И ако някой знае защо се преместиха от Ботевградско шосе, много удобна ми беше локацията, защото имаме и Пежо?

Аватар

amokachi
愚かな弁護士
Кара: Пабло Picasso B78 1.6 e-HDi

Член на Клуб Ситроен-България

Re: Мнения за Инкотар?

Мнение от amokachi » 21 Апр 2020, 14:17

В София затвориха. Сега само в Шумен имат сервиз.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Only when the last tree has been felt,
the last fish caught,
the last river poisoned,
will you know, that men cannot eat money.

Няма ненаказано добро

Автор на темата
Насам

Мнение от Насам » 09 Май 2020, 23:21

народе!

Автор на темата
Martinho

Мнение от Martinho » 12 Яну 2021, 15:38

Аз имам малко страничен въпрос за тях - искам да си строя къща, но да е с по-модерен дизайн. Харесва ми как изглежда предната част на сградата на бившия им клон на Ботевградско шосе в София - с големите прозорци и тераската в по-умален вариант може да се приложи за къща. Все пак покрой нашия ситроен може да се каже, че израстнах там. :bravo: :D Та, някой има ли идея коя е фирмата-строител?

Аватар

VK

Кара: Citroen ZX 1.9 d

Мнение от VK » 12 Яну 2021, 16:31

при тоя наплив от коли, само ситроени да бяха ремонтирали , пак щяха да живеят добре. Не са намерили подходящите хора. Дори не всичко да ремонтират по колата, пак щяха да си живеят добре.

Аватар

hristoxm

Кара: ше:Visa 1.1+Visa 1.1, BX 1.4 Leader, XM exclusiveDK5ATE сега XM exclusive Y4 DK5ATE 95Kw,черен металик, за жената Picasso 2.0 HDI

Мнение от hristoxm » 13 Яну 2021, 18:09

На времето, доста съм купувал от тях. Те ми доставиха тръбички за хидравликата на ВХ а, за задните спирачки и четирите дълги от пред до задния мост, щото беше австрийски гнилочник и всичко от долу беше леш.
Фирмата PSA, а преди това и Citroen, никога не са произвеждала автомобили с обозначение TDI !!!!!
Кара ексклузивен ХМ, черен металик 2,5 ТD и за жената едно Picasso 2.0 HDI

Публикувай отговор Предишна темаСледваща тема

Обратно към “Гости / Guests”