ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Записване за номера-лепенки на колите

Информация за мероприятия, резервации и всичко относно предстоящата Национална среща
Потребителски аватар

disorder
непукист
Регистриран: 11 апр 2008, 11:49
Кара: ше - Xsara 1.8 16V Exclusive
Контакти:

Член на Клуб Ситроен-България

Re: Записване за номера-лепенки на колите

Мнение от disorder » 06 май 2011, 11:32

Такамм... значи ще вметна само няколко неща. Първо номерата не са 1000 ами са 125, а ние сме предвидили 150. Второ, BMW - тата имат право да правят каквото си искат, не виждам защо трябва да се копира и да се прави всичко на 100% като тях.

Та, както и да е. Малко по-нагоре е описано на какъв принцип се дават номера и защо. "Наблюдатели" ?!!? не си чел явно изобщо за какво иде реч. Причината поради която не са раздавани стикери е, че все още се очакват някои корекции по програмата, договарянето с други спонсори, както и основната и най-главна причина: разходи! Не знам дали си давате сметка, но тези стикери се заплащат. Хубаво ще бъдат раздадени, но колко хора ще си ги залепят и още повече ще ги запазят до националната среща? (не искам отговор)
.

:card:

Всеки ваш пост или мнение може да се използва срещу вас.
Изображение Защо да отиваш във флота, ако можеш да бъдеш пират?

Потребителски аватар

bamaboy_
Нов потребител
Регистриран: 20 дек 2009, 21:20
Кара: xm 2.1.td

Мнение от bamaboy_ » 06 май 2011, 21:23

начи виж са неможе сички да го правят така а ние не
няма значение колко ше струва нали нема да е 50 лева щтом трее да си плата ше си плата кво толко

Потребителски аватар

double-dealer

Регистриран: 18 дек 2007, 21:34
Кара: ше Citroen Xantia 2.0 HDI
Контакти:

Мнение от double-dealer » 07 май 2011, 02:08

Е като се заплащат,да мислиш,че ще са по 50лв бройката... 125 човека след като са ги заявили,и по 5лв да е бройката едва ли някой ще го бутнат тия 5 лв...Може да ги раздадете на входа на пистата,да популяризираме марката на пистата :) Не обвинявам никой,организаторите си знаете,ама не си придавайте и важности... Относно това,че от BMW форума еди кво си направили-на всеки Ситроен има по 100 BMW-та в България,те са си цяла секта и няма място за сравнение...На митинг на комунистите няма толкова хора,колкото днес имаше на писта Дракон в Калояново... :amii:
"Любов,пари и грижи не могат да се скрият"

Потребителски аватар

Автор на темата
CoolMaN®

Регистриран: 03 яну 2013, 12:14
Кара: Citroen B71 DV6C (9HR) /BVM6

Мнение от CoolMaN® » 07 май 2011, 02:28

Момчета скоро ще ги разпечатаме и ще ги раздадем, пари няма да взимаме. Бавенето идва от това, че може да имаме още спонсори на които ще сложим логото на стикера.
След празниците стартираме.

С Bmw форума не може да се сравняваме, а само да се учим оттях.
Ще има издадени допълнителни номера от които може да избирате, мисля че ще има за всички не се притеснявайте.

Потребителски аватар

vagabond

Регистриран: 31 май 2007, 17:10
Кара: Бела мачка самальот, с аеродинамика на тухла четворка
Контакти:

Мнение от vagabond » 07 май 2011, 15:12

bamaboy_ написа:начи виж са неможе сички да го правят така а ние не
няма значение колко ше струва нали нема да е 50 лева щтом трее да си плата ше си плата кво толко
Колега, първо искам да те помоля да не се палиш толкова, да спазваш правилата и добрия тон!
Второ, всичко е написано и описано, казано е след крайния срок как ще се раздават номерата.
Трето, има си технологични причини номерата да не са отпечатани още- беше обяснено защо, и продължавате да държите сметка и тон на хората нагърбили се с организацията.
Какво и как Всички-а не сички-правят си е тяхна работа, естественно е да се учим от тях, но не е задължително да ги копираме.

П.С. След като имате такъв опит и желание, абсолютно безвъзмездно да се нагърбите с организацията на такова събитие, да привлечете спонсори, и да реализирате това събитие, моля заповядайте, никой няма да откаже помоща Ви, но да се държите неподобаващо, и да правите забележки към организаторите че си придават важности..... не е приемливо.

Моля съблюдавайте добрия тон, пишете не само на кирилица, а и на Български език. За да не раздавам картоните.
Каква е тая участ бе, народе- какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад.....

dobito_yankov
Нов потребител
Регистриран: 02 юни 2008, 15:16
Кара: Citroen Xsara Coupe 1.4 2000

Мнение от dobito_yankov » 07 май 2011, 15:33

Дано да не е нахално, но откъде ще може да се сдобием с допълнителната номерация? Аз съм от Асеновград и сме се събрали една групичка, та как ще стане това с номерацията за да рекламираме това страхотно събитие? Не успях за съжаление да реагирам до 01.04... Благодаря предварително :)
Oни ми плaщaтaт кoлкo дa нe умpeм aмa я paбoтим кoлкo дa нe зacпим.

Потребителски аватар

bamaboy_
Нов потребител
Регистриран: 20 дек 2009, 21:20
Кара: xm 2.1.td

Мнение от bamaboy_ » 07 май 2011, 15:36

добре спирам с това явно не можете да ме разберете не искам номер целта ми е като го залепиме да популяризираме това наше събитие защото повечето мои приятели дори не знаят че го имаме и явно не са единствените :D :D :D :D :D а относно тона ми той си е нормален благодаря ви все пак няма да ви досаждам повече :evala: :evala: :evala: :evala: :evala: :evala: :evala:

dobito_yankov
Нов потребител

Мнение от dobito_yankov » 07 май 2011, 15:49

В това е наистина идеята колега , тука в А-д сме готови и аз в часност да помогна ако трябва да отпечатам плакати или номерация и пр само и само хората да разберат ... но аз предполагам че организаторите са предвидили всичко :) вярвам в това

res5ect

Регистриран: 08 дек 2006, 21:53
Кара: Citroen AX 1.0 - 45 hp
Контакти:

Мнение от res5ect » 08 май 2011, 00:46

Карам Ситроен от 4 години и от толкова време съм се регистрирал във форума - основно разглеждам и чета, за цялото това време чак сега разбирам, че има национална среща при това 12-та ...

p.s. не съм от най - активните потребители

pp.s. ще помоля някой колега да ми остави телефон за връзка, защото е много вероятно петък да не присъствам - но събота и неделя обезателно ще дойда - за да знам къде директно да отида :)

И в заключение ще добавя, че за мен ще бъде гордост да си залепя стикерите на прозорчетата :drive:
God is a DJ ~ Life is a dance floor ~ Love is the rhythm ~> You are the music <~
Oops!? Fa!L
c00L

Don't drink and drive - smoke weed and fly

Потребителски аватар

vagabond

Регистриран: 31 май 2007, 17:10
Кара: Бела мачка самальот, с аеродинамика на тухла четворка
Контакти:

Мнение от vagabond » 08 май 2011, 12:07

bamaboy_ написа:добре спирам с това явно не можете да ме разберете не искам номер целта ми е като го залепиме да популяризираме това наше събитие защото повечето мои приятели дори не знаят че го имаме и явно не са единствените :D :D :D :D :D а относно тона ми той си е нормален благодаря ви все пак няма да ви досаждам повече :evala: :evala: :evala: :evala: :evala: :evala: :evala:
Ами колега, обяснимо е че не те разбираме. Освен, че всичко е обяснено в първия пост, прочети си поста и ми кажи какво разбираш ти самия? Използвай пунктоация, главни букви и т.н. по-прегледно и разбираемо е.
е хубава работа аз са като изпуснах срока и искам номер нема а ебати тъпата работа
Ето това с тъпата работа, нямам идея как да го разбирам? И честно казано е това " ебати тъпата работа" за мен не е нормален тон, ама никак.
И като цяло нямам ни най-малка представа какъв ти е проблема с номерата, беше ти казано, че ще бъдат отпечатани, че няма да се искат пари за тях, ама ти явно го искаш сега и веднага.......... честно не разбирам къде те сърби за да те почеша.

Що се отнася до колегата Респект, колега, нямам идея защо чак сега разбираш за националната среща, при положение че специалния подфорум за тази среща е най-отгоре от няколко месеца. А и има подфорум срещи, където има раздел и тема за всяка една осъществена национална среща до сега, необходимо е човек да има желание да дойде на една такава среща, и да следи форума за срещи.
Каква е тая участ бе, народе- какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад.....

Потребителски аватар

disorder
непукист
Контакти:

Мнение от disorder » 08 май 2011, 14:53

И аз само да добавя нещо към поста на vagabond. Има непрекъснати обновления във фейсбук за тази среща, както и различни обяви из нета. Да не говорим за брояча, който стои непрекъснато отгоре на страницата, с цел набиването на тази информация в главите, дори и на най-разсеяните потребители (с извинение).
.

Потребителски аватар

l_lazarov

Регистриран: 04 окт 2004, 16:47
Кара: Египетско син C4 1.6 e-HDi, 115 hp, 2012 г. Преди: Xsara HDI 2.0 '02 110 hp AL4; ZX 1.6i, 90 hp, 1995 г.
Контакти:

Мнение от l_lazarov » 08 май 2011, 19:26

Само не разбирам защо се оправдавате като ученички!? :D
Всичко е написано ясно и разбрано. Това, че някого го е присърбяло не навреме, е друг проблем.
По-скоро проблем е грамотността на някои нови посетители, но и това е друга тема.
Днес е по-добре от утре, вчера - по-добре от днес!
Проверете преди да пишете!
Лентата е част от платно за движение!

borcitro

Регистриран: 26 дек 2010, 13:08
Кара: -ше Xantia 1.8i -'94; сега - C5 III 2.0 HDI 138h.p. BVA Exclusive

Мнение от borcitro » 11 май 2011, 09:53

Здравейте на всички!
Абе и аз не съм си запазвал номер-лепенка. Ще е проблем ли, като пристигна в петък в хотела, тогава да си получа стикер?
Моля организаторите отговорете тук във Форума и на въпроса - откъде и кога горе-долу може да се получи предварително номер- лепенка? Очертава ми се път до края на май към София.
Удоволствие е да преминеш през "легналия полицай" с хидравлика,
догато другите "коват" спирачки!

Потребителски аватар

disorder
непукист
Контакти:

Мнение от disorder » 11 май 2011, 12:21

За Варна ще занаса някои неща на 19 май, както и по пътя занатам. В момента всичко е в печатницата. Стикерите с номерата на колите ще се получават на място, а за София може и от CoolMaN. Като всички, които не са си запазили номер ще избират измежду допълнително отпечатаните.
Смятам това за крайно и последно ясно повторение на всичко изписано до момента.

CoolMaN: Редакция. :)
.

bateborko

Регистриран: 08 апр 2008, 13:55
Кара: С 5 - 2002-2.2HDI Комби Автоматик Navy

Мнение от bateborko » 12 май 2011, 19:09

Амчиииии....
Като ще тръгваш на 19 за Варна, вземи тръгни на 18 и мини през Хюстън, пък каквото сабя покаже :wink:

Потребителски аватар

citroen

Регистриран: 05 окт 2005, 17:09
Кара: Citroën C5 2.0 Hdi + Citroën Xm 2.5 TD + Citroën C5 2.2 HDi
Контакти:

Мнение от citroen » 12 май 2011, 20:39

Дайте поне да видим как изглеждат тези номера :) :ilovecitroen: :ilovecitroen:

Потребителски аватар

disorder
непукист
Контакти:

Мнение от disorder » 12 май 2011, 21:18

Нека да има малко изненада все пак :mrgreen:

@bateborko аз хубаво ще мина, ама не мога да оправдая после разхода :cry: Запазвам си поканата за началото на юни, когато ще отпраша към Бургас преди Варна и ще мина през Хюстън.
.

bateborko

Регистриран: 08 апр 2008, 13:55
Кара: С 5 - 2002-2.2HDI Комби Автоматик Navy

Мнение от bateborko » 12 май 2011, 22:23

@disorder :evala ta bre:

dobito_yankov
Нов потребител

Мнение от dobito_yankov » 13 май 2011, 23:45

а лепенките ще се раздават предполагам на регионалните срещи? :)

Потребителски аватар

Автор на темата
CoolMaN®

Регистриран: 03 яну 2013, 12:14
Кара: Citroen B71 DV6C (9HR) /BVM6

Мнение от CoolMaN® » 20 юни 2011, 18:41

Кой е със състезателен номер 60 ?

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “12-та Национална среща (17-19 Юни 2011) гр.Пловдив и писта "Дракон"”