ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Клубна отстъпка в АМК. Допълнително инфо.

За актуална информация и снимки, следете и страницата на АМК във фейсбук:
Изображение
Правила на форума
Изображение

Централен офис
Вход от централната улица на Божурище

Централа:
Тел: 02/80 22 222
Факс: 02/80 22 106
Потребителски аватар

Автор на темата
Stuman

Регистриран: 04 дек 2007, 00:12
Кара: Citroen C5 3.0 V6 by Carlsson; Xsara TD Exclusive

Член на Клуб Ситроен-България

Клубна отстъпка в АМК. Допълнително инфо.

Мнение от Stuman » 20 апр 2017, 18:09

Здравейте, както знаете клубните членове използват 10% остъпка от части и 20% от масла в АМК.
Методът на оторизоране вече е посредством ЕГН на касата.
Също така, е хубаво да заявявате, че сте от КЛУБ СИТРОЕН БЪЛГАРИЯ още като давате поръчката за частите.
Естествено от отстъпката могат да се възползват всички ПЪЛНОПРАВНИ членове. Или иначе казано, тези които си плащат членски внос. :)

П.П. Не бях сигурен тази тема дали е за тук. :)

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

trey

Регистриран: 30 ное 2009, 11:08
Кара: Picasso 2.0 HDI '02+Megane III 1.5 dCi (110 Hp)

Мнение от trey » 22 апр 2017, 14:13

Аз скоро ходих в АМК-Дианабад и без да казвам, че съм клубен член ми направиха 15% отстъпка за части и 20% за труд. Имаше и някаква промоция за безплатен преглед на ходовата част. Като цяло останах доволен от обслужването.

Потребителски аватар

Ю.Вълчинов

Регистриран: 08 май 2011, 21:29
Кара: Citroen Xantia '96 1.8 16V

Мнение от Ю.Вълчинов » 23 апр 2017, 12:05

То и аз от последните 3 ходения в АМК имам по 30% отстъпка от труда и 10-15 на частите без да съм просил за такава.. :mrgreen:

ЧефоС

Регистриран: 15 окт 2005, 19:37
Кара: Ситроен С4

Мнение от ЧефоС » 13 май 2017, 08:29

Според мен въпроса с отстъпките е голяма заблуда за клиентите. Цените в АМК за труд и части са такива, че да Ви обявят и 40% отстъпка, пак ще са на печалба. Метод за зарибяване.

Давам пример - отивам в АМК за някакъв проблем. Не ме пускат в залата, виждам през стъклата как се мотаят, и накрая ми вземат примерно 40 лв. Намирам връзка със същия майстор, и отивам да ми реши същия проблем "на частно". Оправя го за 15 минути срещу 10 лв.

Коментарите оставям на Вас.

trey

Регистриран: 30 ное 2009, 11:08
Кара: Picasso 2.0 HDI '02+Megane III 1.5 dCi (110 Hp)

Мнение от trey » 13 май 2017, 09:03

ЧефоС написа: Цените в АМК за труд и части са такива, че да Ви обявят и 40% отстъпка, пак ще са на печалба.
Естествено, че пак ще са на печалба. Никой от нас не си е помислил, че АМК плаща за ремонта на колите ни от собствената си каса или работят за без пари. А това, че цените във фирмените сервизи са по-високи от тези на обикновените сервизи и на гаражните майстори си е факт. Вече е въпрос на преценка за всеки клиент кой вариант ще избере.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Въпроси и коментари”