ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Hood Pins - Закопчалки за преден капак

Силов и аудио визуален тунинг.
Тема само за маниаци и спортен дух.

Модератор: lendo

Потребителски аватар

Автор на темата
Studopor
Редовен
Регистриран: 17 авг 2014, 13:00
Кара: Saxo 1.0 Газ/бензин

Hood Pins - Закопчалки за преден капак

Мнение от Studopor » 19 май 2016, 16:34

Т.нар. hood pins. Дразня се и аз като куче пред месарница само из интернет... :) Попаднах на това приспособление и ми стана интересно. Не че е толкова мощен Саксофона, ама се сетих как един познат ми разправяше преди време, че капака му се отворил в движение, та ми се стори интересна и полезна придобивка.
Гледах до сега клипчета как се поставят, но за съжаление повечето са на Мустанг-и, че нали са "мАсъл-кар", видиш ли... Тепърва ще продължавам да гледам и да търся за клипчета със Саксо-та.

Мисълта ми беше следната:
а) да събера възможно повече мнения струва ли си или не;
б) слагал ли си е някой от вас нещо подобно и знаете ли къде се извършват подобни манипулации?

:D

Потребителски аватар

viz69

Регистриран: 20 мар 2008, 21:39
Кара: Xantia 2.0 16v Exclusive 30.03.1993г 152кс ГИ Фобос Форд Транзит Конект 2014г.BMW 318IS Peugeot 306

Re: Hood Pins - Закопчалки за преден капак

Мнение от viz69 » 19 май 2016, 17:53

В Перник са много популярни. Търси във VinkelBOX7.

Sent from my SM-T705 using Tapatalk
They Shoot
Horses, Don't They?

Это свободный форум и тут никто никому ничего не должен!

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Тунинг”