ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Един добър сервиз в Пловдив - сервиза на Петко Танев

Място където ще се хвалите или оплаквате от майсторите.
Аватар

djceko
Нов потребител
Кара: citroen c4 grand picasso 2.0hdi
Обратна връзка:

Re: Един добър сервиз в Пловдив - сервиза на Петко Танев

Мнение от djceko » 17 Мар 2019, 22:04

LZ1YQ написа:
09 Яну 2019, 09:30
Виждам че от доста време не е писано тук за сервиза, та да питам дали са майстори в ремонта на роботизираните скоростни кутии. По точно не в кутията а в управлението...…
Здравей колега , при мен също се оформя някакъв проблем с роботизираната скоростна кутия...произволно от автоматичен режим,преминава в ръчен и не желае да качи повече от 3 предавка. Някакви съвети или препоръки какво да правя и какви са твоите проблеми ако можем да сме си взаимно полезни....

LZ1YQ

Кара: C4 PICASSO 1.6 HDI

Мнение от LZ1YQ » 22 Апр 2019, 08:59

Ами ако си близо до Ст. Загора , бих те изпратил там . Хората са много в час и няма да те измамят както направиха с мен в АМК Пловдив.

ДимоАндреев
Четящ
Кара: Citroen C4 ;disel;1600cc

Мнение от ДимоАндреев » 11 Сеп 2020, 20:50

Имам Ситроен С4 -2014г ehdi . Тук прочетох ,че сервиза в Стара Загора е по добър от фирмения в Пловдив. Бихте ли ми казали малко подробности за този сервиз в СтЗ - къде се намира поне ако нямате конкретни впечатления. На Гугъл ми излеза до Метро. Той ли е по добър от Пловдивския фирмен на Ситроен ?

Публикувай отговор Предишна темаСледваща тема

Обратно към “Сервизи”