ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Тенекеджия и бояджия

Място където ще се хвалите или оплаквате от майсторите.

phonix
Новак
Кара: Citroen, 1.6, Coupe, 109HP

Re: Тенекеджия и бояджия

Мнение от phonix » 17 Фев 2016, 17:16

И аз да изкажа своето задоволство за свършената от Тодор работа по моята Xsara. Преден калник, подкалник, броня, фар - всичко боядисано и напаснато съвсем прилично. А детайлите бяха доста увредени, на практика калника го закарах в багажника. Цената също беше добра. Желая му успех и само доволни клиенти!

Аватар

ITEV

Кара: С5 2006г комби 2.2 170кс; Ксантия 2001 2.0хди 90
Обратна връзка:

Мнение от ITEV » 15 Апр 2019, 10:13

Да споделя негативния си опит, от крайно несериозното отношение на цитирания по горе "майстор".
Повлиян от тази тема, отидох до Нови Искър и представих Ксантията на "бояджията" Тодор. Обясних му какво искам да се направи по колата - капак и таван, след което получих цена, която ме удовлетворяваше.
Разбрахме се да се обадя след 2 седмици. Обаждам се и получавам отговор - "Не мога сега, докарай я в края на месеца -... пауза... - аааа, абе въобще не я карай, не съм склонен да я правя! :shock:
Това е!
Тодоре, "майсторе", сигурно си даваш представа, че така не се прави.
Затова - не ставаш пич, не ставаш :x !
Последно промяна от ITEV на 15 Апр 2019, 13:58, променено общо 1 път.
Another world is possible, защото когато Парите са всичко, всичко друго е нищо!
"Ние като нация търпим ежедневно, почти ежечасно да бъдем тероризирани от нагли шофьори, с арогантно поведение, със скъпи автомобили и с чувство за безнаказаност, които погазват правилата за движение по пътищата."
Димитър Илиев

Аватар

wbgenetic

Кара: Citroen C5 2.2, Estate, 2005, ZF 4HP20 (проект "Корабът майка") || VF7RE4HXE76666728

Мнение от wbgenetic » 15 Апр 2019, 13:37

Хмм и аз се бях засилил да пипнат няколко неща по колата ама след мнението на колегата полседното май се чудя ...

karata74
Нов потребител
Кара: Citroen Xsara 1.8 i Exclusive 90hp 1999

Мнение от karata74 » 06 Яну 2020, 00:24

:ideiaimam: Здравейте и за много години.Прочетох доста положителни мнения за Тошко.Някой,който е сменял прагове при него може ли да направи коментар за свършена работа?Имам Citroen Xsara 99г-хечбек.Колата е в много добро състояние,но започнаха да гният праговете и искам да ги подменя.Като цена колко,горе долу ще ми излезе ремонта на двата прага?Ще следя темата.Поздрави!

preki

Кара: -ше Citroen Xsara 1.4i coupe 98'

Мнение от preki » 08 Яну 2020, 11:44

Здравей, колега

Имам негативен опит с Тошко. На моето вече 27 годишно БМВ реших да му сменя праговете при него. В началото всичко точно, дадох му капаро, поръча и дойодха праговете и вече като дойде време за смяна - няколко месеца забавяне. Като аз не бързах изобщо и се разбрахме за приемлив срок за двамата около месец да му я оставя колата и да ги смени. Е, мина този месец, звъня, питам какво става, отговаря се сега не мога, след 2-3 седмици, аз ОК, колата ми е за хоби, имам си и друга и не бързам
Но така след 2-3 седмици си минаха 2-3 месеца и все не може да я почне колата и реших да си взема праговете, оставих му капарото, защото не ми се разправяше с несериозен човек и ми ги смениха на друго място

karata74
Нов потребител
Кара: Citroen Xsara 1.8 i Exclusive 90hp 1999

Мнение от karata74 » 11 Яну 2020, 09:49

Това,ако наистина е така е доста некоректно отношение!Може ли да ми кажеш къде смени праговете? Повечето майстори не им се занимава да правят прагове.

Аватар

VK

Кара: Citroen ZX 1.9 d

Мнение от VK » 13 Яну 2020, 11:08

И аз съм правил прагове при човека от Нови Искър, - Септември.2011 год., оттогава са минали 8-9 години, човека се е променил, вероятно не му се работи вече така с ентусиазъм, годините , възрастта оказват влияние, не може винаги да си на 6. Ако е затрупан с поръчки, почват и отказите. А може да има и други причини.

preki

Кара: -ше Citroen Xsara 1.4i coupe 98'

Мнение от preki » 16 Яну 2020, 08:59

karata74 написа:
11 Яну 2020, 09:49
Това,ако наистина е така е доста некоректно отношение!Може ли да ми кажеш къде смени праговете? Повечето майстори не им се занимава да правят прагове.
Смениха ми ги в Амаранд, но с връзки я вкараха, че и там не искаха да правят прагове на стара кола.
Колко ще издържат - Божа работа :)

gggg92
Нов потребител
Кара: Citroen ZX

Мнение от gggg92 » 29 Юли 2020, 14:11

Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър майстор тенекеджия/заварчик във Варна или района около Варна. Става въпрос за изгнил подкалник, който трябва да се завари.

Публикувай отговор Предишна темаСледваща тема

Обратно към “Сервизи”