ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

ХЕЕД'91 - добро отношение и коректност

Място където ще се хвалите или оплаквате от майсторите.

Автор на темата
g-man
Нов потребител
Регистриран: 15 фев 2007, 15:24
Кара: Citroen Xantia 2000 16V
Контакти:

ХЕЕД'91 - добро отношение и коректност

Мнение от g-man » 08 фев 2008, 13:36

Здравейте, днес бях в сервиз Хеед'91 за смяна на накладки, биалетки и разни други дреболии. Бях чувал за тях из други форуми и реших да ги пробвам :)
Останах доста доволен, хората са коректни, частите са им на добри цени и работят чисто, бързо и качествено.
Освен мен там имаше и представители на други форуми, на които също някой им беше препоръчал сервиза :lol:

Ето сайта им: http://www.heed-auto.com/
Аз лично бях в сервиза на бул. "Стамболийски" №201 <тел. 02/ 822 19 58>

premiermiroslav
Четящ
Регистриран: 19 мар 2016, 09:15
Кара: Citroen Xsara Picaso

Re: ХЕЕД'91 - добро отношение и коректност

Мнение от premiermiroslav » 01 юли 2019, 15:50

Здравейте,
Понеже в някои форуми не се изказват ласкаво за HEED, реших и аз да споделя мнение. Изключително доволен съм от тези сервизи. В Надежда почти не ходя, защото ми е много далече, но в гаража на Стамболийски ходя почти винаги, когато имам проблем. Близо ми е до работа а и вече се познавам с хората там. Винаги намират решение и действат бързо. Случвало ми се е един път или два пъти да имам забележки, но хората ги коригират без допълнително заплащане. Мисля че е нормално. Дават гаранция за труда и частите, гъвкави са и на тях може да се разчита. В други сервизи ти правят нещо, взимаш си колата без касов бон, без протокол за труда и след това ако има проблем ти се обяснява, че не е от тях. Това го няма в HEED - имат пълна сервизна история за всичко, което си правил при тях и следят за състоянието на колата. Така например ми сигнализираха когато дойде време за голямото обслужване. Само положителни неща мога да кажа за HEED AUTO. Препоръчвам ги.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Сервизи”