ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Препоръка за доверен сервиз

Място където ще се хвалите или оплаквате от майсторите.

Автор на темата
Pavlin557
Нов потребител
Регистриран: 20 мар 2018, 11:54
Кара: Ситроен C5 2.0HDi

Препоръка за доверен сервиз

Мнение от Pavlin557 » 02 ное 2018, 21:16

Здравейте, пак съм аз ... :D Сега, пари леко по-леко се намират, леко по-леко ще започнем да стягаме колата за зимата, и надявам се, ще отстраним всички нередности който станаха... Сега, имам един, само един единствен въпрос, може би с леко повишена трудност, защото е наистина важно... :hihihi: Аз се намирам на 20 км от София, и молбата ми към вас е да ми кажете сериозен, доверен сервиз, в който аз ще мога да закарам C5-та, и ще мога да съм сигурен, че ще направят всичко възможно за да я направят като нова. :bigsmile: Това от което се нуждая е. Сериозен сервиз в който ще могат да вържат комютъра, който силно се надявам да отчете всичките грешки който са в колата, и може би да махне повечето от тях, както нямам разход на гориво и още доста неща, за който не се сещам в момента, понеже малко време компютъра беше в час ... :mrgreen: Също така искам, мнение от хора който са били там, понеже не искам да се прави повече след ходенето в въпросният сервиз... Трябва ми най-вече регулаж на предницата, настройка на нивото на сверите, понеже задницата може би на всички, не знам, ама е 2 пъти по вдигната отколкото отпред, проверка и изчистване на грешките от нейният компютър, и централно освежаване .. Днес, майка ми ходила в сервиза на Ситроен на цариградско ... Това което ми каза тя не ми хареса особено, и то причини, отделеното ми време да ви разкажа с 2 думи какво искам, и какво трябва да стане ... Надявам се, за препоръка на сериозен сервиз в София, със сериозни майстори, който да не работят през пръсти .. Както споменах преди ... наши братовчеди са дали този автомобил, който все някога може би ..ще трябва да го върнем, а аз ни най-малко искам да е в състоянието си, в което е в момента ... :eiii: Моля ви, за помощ от все сърце. Благодаря ви, предварително, и се извинявам за предишната си глупава тема, която напрегна доста хора по техен си начин ... Съжалявам още веднъж, че ви занимавах с глупостите си ... Сега ви моля за съвет който не мисля, че ще забравя .. Моля помагайте. :) :citroenrulz: :Help: :)

kikorak

Регистриран: 09 яну 2008, 08:57
Кара: караше С5, 2.2hdi, комби,2002г., сега Citroen C5 X7 HDI 204 Tourer 2011 АL6

Мнение от kikorak » 05 ное 2018, 11:37

Ето ти един сериозен сервиз на 5 км. от вас.http://alexdevil.com/

Автор на темата
Pavlin557
Нов потребител
Регистриран: 20 мар 2018, 11:54
Кара: Ситроен C5 2.0HDi

Мнение от Pavlin557 » 05 ное 2018, 20:41

Днес говорих с майстор от сервиза РАДИАЛ. Можете ли да ми кажете, дали там ще намеря това което ви описах че ми трябва, и компютъра, който казах че струва 30 лева :lol: ще оправи грешките поне повече от половината .. ?

Добавено от автора след 26 минути 20 секунди:
Очевидно, след като прочетох отзивите за въпросният сервиз, какво друго да ти кажа, освен, че имаш една бира от мен.. :bravo: :drink:

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Сервизи”