ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Сервиз за климатик в София?

Място където ще се хвалите или оплаквате от майсторите.

Автор на темата
andonneshev
Нов потребител
Регистриран: 13 яну 2018, 21:54
Кара: Citroen C5 II 2.7HDi Biturbo V6

Сервиз за климатик в София?

Мнение от andonneshev » 15 юли 2018, 20:05

Здравейте колеги,
Препоръчайте сервиз за климатици в София. В началото на сезона го напълних, но пак е изпуснал фреона. Пълненето се извърши с вакуум машина, като майстора ме предупреди, че ако има малка дупка , машината може и да не го хване. Казаха ми че с компресор се виждало всичко. Колата е С5 2009

chadelator
Нов потребител
Регистриран: 10 яну 2017, 17:56
Кара: Xsara 1.6i Exclusive Газов котлон

Мнение от chadelator » 02 авг 2018, 14:10

Колега, препоръчвам ти сервиз 6+ в Люлин на паркинга на Практикер, поради две причини:
1. Все още имат останал фреон от миналата година и пълненето излиза по-евтино, защото от тази година цените на фреона скочиха двойно
2. Имат много добра диагностика за климатици, като услугата струва 20лв
Пък и доста народ минава през тях и явно имат опит с доста видове автомобили, защото пича позна от къде тече моята преди да съм му я закарал :D

Stoyan_BG

Регистриран: 03 юни 2010, 21:02
Кара: С5 09/2007 2.0HDI с АСК 6-скорости AISIN + XantiaII 2 HDI

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от Stoyan_BG » 02 авг 2018, 16:13

Вчера майстор ми смени радиатора на климатроника (външния) - диагностика, демонтаж, монтаж, нов радиатор, пълнене - 250 лв. Какъв е новия радиатор не го знам. Намира се в Хаджи Димитър под моста Чавдар.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Сервизи”