Смяна на ауспух

Място където ще се хвалите или оплаквате от майсторите.

Автор на темата
kyp1954

Регистриран: 23 юни 2005, 17:36
Кара: Ситроен Ксантия 1.6i / 95g

Смяна на ауспух

Мнение от kyp1954 » 15 апр 2018, 11:11

Здравейте Колеги!
Кажете ми сервиз в който ще ми предложат и сменят ауспуха на моята Ксантия. Чул съм за КРАФТ, но нямам никакви впечатления. От София съм.
Благодаря ви предварително!
Хубав ден!
Предпочитам надпис "Вход забранен", вместо "Изход няма"!

JazzMaster

Регистриран: 17 дек 2007, 15:46
Кара: C5 (II) HDi 2.0 16v автоматик с шест топки.

Мнение от JazzMaster » 16 апр 2018, 10:55

Преди 7-8г. ползвах АСПО, бях с друга кола бензин/газ, имаха точен размер и форма за всички тръби и гърнета. Беше евтино и качествено. Обаче беше отдавна, както казах....

РУМЕН ПЕТРОВ
Нов потребител
Регистриран: 14 дек 2016, 16:33
Кара: Ксантия

Мнение от РУМЕН ПЕТРОВ » 16 апр 2018, 17:33

Благодаря за отговора!
Днес ходих до едно момче от квартала. Препоръча ми български, но аз предпочетох полски. Средно и задно по 73 лева + тампони + 40 лева труд = 207 лева. Не знаела какво е съсъстоянието на катализатора и ДАЛИ ВЪТРЕ Я ИМА ПЛАТИНАТА!!! Ако е читав, това е крайната цена. Ако не, + резонансово гърне, което с трудът ще струва 80 лева, или 287 общо. Дадох му 50 лева капаро и ще му откарам колата утре в 9.00 часа той да си направи демонтажа и като му докарат ауспусите, да ги постави. До обяд щяла да е готова. Дали трябва да съм там по време на демонтажа? Възможно ли е да измъкне платината от катализатора, ако ме няма? Това не ми е ясно. Между другото преди 10-11 години сменявах среден и заден при едни арабели на Първа българска армия. Те ако са извадили нещо, но бях там. След техния ремонт колата стана шумна.
Приятна вечер!

Потребителски аватар

raitsoni

Регистриран: 04 авг 2009, 20:06
Кара: VTS 2.0 HDI 110cv

Мнение от raitsoni » 16 апр 2018, 18:02

:lol: :lol: :lol: Нищо лично. Цените метали от катилизатора , няма как да ги извади. Щото ,надали в задния двор има химическа лаборатория..Иначе ,ако питата е там или каквото е останало от нея ,е възможно да ти каже че я няма.Въпрос на съвест....

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Сервизи”